Transport ja logistika uksest ukseni | ETS LogistikaTransport ja logistika uksest ukseni | ETS Logistika

egletaust

Egle Vigolainen

Egle on ETS Logistika tollideklarant, kes hoolitseb kõige eest, mis on seotud tolliformaalsustega.

Eglega saab ühendust mobiililt +372 5304 4090, e-mailis egle@etslogistika.ee või Skype´s (kasutajanimi: Egle ETS Logistika).

Egle on kohusetundlik ja sõbralik tollideklarant, kes on lõpetanud Sisekaitseakadeemia tolli- ja maksunduse eriala ning spetsialiseerunud tollile. Varasemad praktilised kogemused tolli vallas on Egle omandanud Maksu- ja Tolliametis. Egle on orienteeritud tulemuslikkusele, ta ei jäta asju viimasele minutile ning talle meeldib korrektsus. Egle on rõõmsameelne ja sihikindel.

Töövälisel ajal meeldib Eglele olla aktiivne, eelkõige käia jalutamas või jooksmas. Üle kõige hindab Egle pere ja sõpradega koos veedetud aega ja huvitavaid ettevõtmisi. Teda võib kohata lennujaamas, sest reisimine on tema suur kirg. Lisaks meeldib talle hea teater ja muusika, seega võimalusel naudib ta kultuurseid tegevusi. Egle ise ütleb: „Iga päev peab algama 100 grammi huumoriga, siis läheb päev nagu kiirteel kihutades.“

Küsi pakkumist
vastame minutitega.

Meil on hea meel kirju saada! Kirjuta oma hinnapäring või küsimused allolevasse vormi, saada ära ja me vastame Sulle kohe!